Ubytování v Kopaonik

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Kopaonik. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Kopaonik, kde najdeme města Čajtina, Brzeće, Raška, Aleksandrovac a Novi Pazar.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Apart Hotel & Spa Zoned StarStarStarStar

Foto: Apart Hotel & Spa Zoned
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
86 %

Apart Hotel & Spa Zoned offers peaceful surroundings at the entrance to the Kopaonik National Park. Opened in 2011, the hotel features a spa and wellness area, 2 restaurants and offers unique architecture and interior design with futuristic décor.

Pokoje

Studio
osoby20 - 30 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí
osoby38 - 38 EUR za noc
Apartmán typu Superior s 1 ložnicí
osoby42 - 42 EUR za noc
Studio typu Deluxe
osoby22 - 34 EUR za noc
Prezidentské apartmá
osob75 - 75 EUR za noc

2. Aparthotel Vila San StarStarStarStar

Foto: Aparthotel Vila San
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
92 %

Aparthotel Vila San is situated in Kopaonik, 2.5 km from Sunčana Dolina ski lift. Free WiFi and free private parking is provided. All units include a flat-screen cable TV with a seating area. A fully equipped kitchen comes with a fridge.


3. Apart Hotel Mamut StarStarStarStar

Foto: Apart Hotel Mamut
Pokojů: 9
Hodnocení hostů
94 %

Featuring ski-to-door access, a bar as well as a restaurant, Apart Hotel Mamut is located in Kopaonik, a 400 metres from Kopaonik SKI Centre. With free WiFi, this 4-star hotel offers a 24-hour front desk.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: